młodzi kulturalni

stop! czas na legimi

Czasem nadchodzą momenty, kiedy w tym pędzącym szybko świecie mamy okazję na moment się zatrzymać. Złapać oddech od szkoły
i zregenerować siły. Czasem momenty te dane są nam z naszej własnej woli i z chęci zadbania o samych siebie. Czasem jednak, takie momenty postoju w pędzie życia są niezależne od nas. I teraz właśnie nadchodzi taki moment. 


Dwa tygodnie przebywania w domu to dobra okazja nadrobić trochę zaległości szkolnych, serialowych czy książkowych. Ważne jest jednak, by zaległości te nadrabiać w spokojnym zaciszu własnego pokoju, przy dobrej herbacie, z przekąską pod ręką. A jeśli brak Wam pomysłu na zagospodarowanie wolnego czasu, z pomocą przychodzi platforma Legimi. 


Dziś na swoim profilu na Instagramie podzielili się z nami linkiem, dzięki któremu każdy, kto wykorzysta na platformie specjalny kod, otrzyma za darmo do pobrania 20 świetnych książek dla dzieci i młodzieży. Zaoferowane przez Legimi książki przeznaczone są dla różnych grup wiekowych – zarówno dzieciom w wieku wczesnoszkolnym, uczniom szkół podstawowych i starszej młodzieży. To świetny sposób na nadrobienie zaległości w pozycjach niezwykle ciekawych. Wszystkie książki dostępne są w formie ebooka, a niektóre z nich również w formie niezwykle wygodnego audiobooka. Kod można wykorzystać do 31 marca, a książka przyznana będzie bez ograniczeń czasowych. 

Jak zatem dostać się na Legimi? Wystarczy na stronie wpisać w wyznaczonym miejscu kod czytamy, a następnie zarejestrować się w serwisie i już można cieszyć się 20 pozycjami znajdującymi się bezpłatnie na wirtualnej półce. 

 

Wykorzystajmy więc dobrze ten moment, nadróbmy czytelnicze zaległości, obejrzyjmy serial czy ulubiony film. I zostańmy w domach. Cieszmy się spędzaniem czasu z rodziną i przeczekajmy trudniejszy czas, żebyśmy wszyscy mogli potem wrócić z nową siłą i motywacją! 

Redaktor: Julia Błach